Що має бути в рюкзаку? У моєму рюкзаку зазвичай є кілька речей, які також є влітку, плюс кілька корисних взимку. Тому ми знайдемо там запасний комплект одягу, який складається з сухої білизни, шкарпеток, толстовки та футболки. Крім них також є фліс, пуховик і дощовик, шапка і рукавички. Крім одягу, є також повністю укомплектована аптечка, два джерела світла (одне базове, одне аварійне) і - якщо сніжна зима - легка лопата, якою можна підготувати місце для намету.

camping_guide_part_2_(3)

У плані польової кухні має бути газова плита (для кемпінгу), чайник, столові прибори, кухоль і термос. Моя плита має вбудований електричний розпалювач, але з мого досвіду він іноді не працює належним чином при низьких температурах. Тому я завжди беру інше джерело вогню. Що стосується їжі, то зазвичай я досить вибагливий і не люблю консерви. Я іноді перед від’їздом розбиваю кілька яєць у порожню пляшку від молока, а вранці на місці готую яєчню.

Для таких випадків маю також спеціально приготовану каструлю, в якій я переробив ручку, щоб було легше носити, яку тепер можна одягати і знімати (найзвичайніша сталева за 20 злотих). Варто мати в рюкзаку певний  харчовий раціон, який стане в нагоді в екстрених ситуаціях.

camping_guide_part_2_(1)

Я згадав компанію на початку. Я не зробив це без причини. Дуже часто я чую від різних людей питання, чи не боюся я спати в лісі? Ну я не боюся. Я почуваюся там набагато безпечніше, ніж у центрі міста вночі. Але я розумію, що у когось можуть бути якісь побоювання. Вночі в лісі доносять багато різних звуків.

Ви можете почути клацання гілок, крики і кроки тварин і багато інших звуків. Тому варто взяти з собою в таку подорож когось, хто дозволить Вам спокійно пережити ніч. З ким ми можемо поговорити. Аспект безпеки також важливий у цьому контексті. Нам завжди краще, коли ми знаємо, що поруч з нами є ще хтось.

camping_guide_part_2_(2)

Вище я вам приблизно описав, як виглядає мій кемпінговий стиль у трохи полегшеному варіанті – гірському. Є ще один варіант - важчий - і ним користуються, коли я взимку таборю в більш доступних місцях. Він суттєво відрізняється від вищезгаданого, оскільки тут є артефакти, які можуть нагадати старовинний кемпінг. Намет замінено кемпінговим брезентом, на моєму рюкзаку висять масляна лампа та сокира, а в робочій руці в рукавичці я тримаю довгу пилку. Цей метод, однак, є матеріалом для іншого тексту, який, безперечно, також з’явиться тут через деякий час.

Але, повертаючись до зимового кемпінгу «злегка» (хоча я гарантую вам, що ваш рюкзак зовсім не буде легким), це можна підсумувати двома реченнями: вам не потрібно інвестувати в найдорожче спорядження, щоб мати можливість комфортно провести час. Січнева ніч у лісі неможлива - найбільше обмеження в наших головах. Якщо ми їх подолаємо, то виявиться, що зимовий табір – це не менше задоволення, а може навіть більше, ніж літній табір біля озера.