Сьогодні ми хочемо більш детально розповісти про наші спеціалізовані комплекти "поплавки", які можуть стати ключовим елементом безпечної та комфортної риболовлі. Немає нічого більш приємного, ніж проведення часу на риболовлі, але навіть найдосвідченіші рибалки можуть опинитися в непередбачуваних ситуаціях. Тому варто подумати про придбання спеціального одягу, що буде утримувати вас на плаву після несподіваного занурення, а також не дасть замерзнути в холодні зимові дні.

Ось кілька причин, чому варто інвестувати в такий одяг:

Безпека насамперед

Ніколи не знаєш, коли може статися непередчадуване. Спеціальні комплекти так звані "поплавки"є своєрідною «страховкою» для рибалок. Якщо ви падаєте у воду, інноваційні вставки, якими оснащений одяг,  автоматично наповнюються повітрям, утримуючи вас на воді. Завдяки їм, навіть якщо ви втратите свідомість, у вас є шанс не потонути, а дочекатись домопоги.

floatgaurdy_2024_(2) 

Комфорт в будь-яких умовах

Зимові комплекти Graff розроблені таким чином, щоб не сковувати рухів під час риболовлі. Завдяки їм ви можете вільно пересуватися човном або берегом, не переживаючи, що в разі аварії вам доведеться боротися з вагою мокрого одягу. Крім того, вони захищають від низьких температур і морозу. Це одяг для тих, хто не уявляє свого життя без риболовлі і навіть у зимовий сезон.

floatgaurdy_2024_(4) 

Універсальність і простота використання

 Комплекти GRAFF прості у використанні. Технологічні системи наповнення повітрям спрацьовують відразу після контакту з водою. Крім того, багато з них можна легко скласти і зберігати в спеціальних чохлах, що полегшує їх зберігання і транспортування.

floatgaurdy_2024_(3) А ще вони пасують не тільки чоловікам:). 

Доступні різноманітні моделі

Наша пропозиція включає в себе різні моделі комплектів, які можна адаптувати до індивідуальних уподобань і потреб. Як бренд ми намагаємося пропонувати різні кольори, ми не дотримуємося строго одного стилю. Незалежно від того, якому кольору ви віддаєте перевагу, ви обов'язково знайдете щось підходяще для себе.

floatgaurdy_2024_(5) 

А тут відео, що показує як вони працюють .https://youtu.be/G5oSXszkrPM