Осіння подорож на судака з Крістіаном з команди Graff у Німеччині

Осінній період - час, коли у спінінгістів є багато можливостей зловити дійсно вражаючу рибу. Це період підвищених можливостей, але і менше часу для самої риболовлі - сонце пізніше сходить і раніше заходить. Крістіан збирається в подорож до одного зі своїх улюблених рибальських промислів зі знаннями, обладнанням і досвідом, які забезпечують хороше клювання. Однак варто знати про кілька основних речей, якщо ви хочете послідувати за судаком на рубежі жовтня та листопада.

Якщо ми збираємося ловити рибу після сутінків, добре буде ознайомитися з місцем протягом дня, що дозволить нам знати, куди закидати в темряві, не наражаючись на корчі. Крістіан знає своє улюблене місце як свої п’ять пальців, тому ловив рибу як рано вранці, так і вдень і до заходу сонця. Ловив Крістіан переважно на м’які приманки різного кольору довжиною від 10 до 12,5 сантиметрів,  вагою від 8 до 15 грамів.

graff_team_raub_blog_(1)

Існує багато комбінацій ведення приманки. Звичайно, швидкість спуску залежить від ваги вантажу, все залежить від того, який комплект ми виберемо. Крістіан вибрав результативний, адже і вранці, і вдень нам вдалося зловити кілька красивих судаків. Пам'ятайте, однак, що судаки в жовтні і пізньої осені харчуються від 15 до 30 хвилин з інтервалом в кілька годин. Тому потрібно міняти місця і шукати ті, де саме це бажане «вікно» активності судака. Риби можуть годуватися групами, вибираючи разом одне місце, але вони також добре почуваються  і поодинці.

graff_team_raub_blog_(2)

Все залежить від того, де ми ловимо рибу. В околицях Берліна, де християни ловлять рибу, судака найчастіше ловили в другій половині дня, перед славнозвісною "золотою годиною", тобто за годину до заходу сонця. Вирушаючи на судака, ми вибираємо спорядження і спосіб відповідно до своїх уподобань, але в жовтні не можна забувати про теплий одяг і фліс, який захищає від вітру. Навіть при чудовому заході осіннього сонця можна замерзнути і передчасно закінчити поїздку.