Осінь – час, коли хижаки, (особливо судак) стають жвавішими і активізуються більше, ніж спекотним літом. Судак харчується особливо інтенсивно, тому це вдалий час для спінінга. Дарек з групи Graff Team відправився на риболовлю в пошуках красивих хижаків. Чекаючи криги, кожен день осені він використовує для ловлі судака. Восени може бути і дощ, і вітер,  тому в компанії наші оновлені демісезонні комплектиз 3-х шарової мембрани.

фото_для_блогів_(1)

Осінь – ідеальна пора року з різними погодними умовами. Вода стає холоднішою, а значить, риба йде на глибину, а самі хижаки інтенсивніше харчуються, щоб підготуватися до довгої зими. Дні не такі довгі, як влітку, тому на риболовлю треба вирушати раніше і готуватися по-іншому. Дарек ловить різними приманками, починаючи з м'яких приманок, оснащеними джиг-головками. Але, звичайно, він використовує не тільки такі приманки. Важливо, щоб наживка імітувала малька або верховодку. Приманки повинні мати природні, теплі або злегка мерехтливі кольори.

darek_graff_wyprawa_zandacze_2022_(2)

Де шукати судака в листопаді? Ідеально, коли дно вкрите великим камінням і валунами. Це також може бути гравій, можливо затонуле дерево, кущі або гілки. Судак любить ховатися і підстерігати в таких місцях мальків. Спостереження показують, що судак любить полудень і години перед заходом сонця. Крім того, варто пам'ятати, що в сонячні дні його можна успішно ловити навіть з ранку. Цікавий факт, що судаки виходять на полювання різновіковими групами . Крім того, завзяті рибалки можуть спробувати свої сили вночі, хоча варто гарно одягнутися - для таких годин ми рекомендуємо додаткове утеплення нашим флісом.

darek_graff_wyprawa_zandacze_2022_(1)

Але іноді джигування можуть не дати результату, тому доводиться починати комбінувати і урізноманітнювати способи лову. Якщо риба віддає перевагу, приманці, що повільно рухається в воді, варто спробувати тонучі воблери різних кольорів в натуральних тонах.  Ведіть приманку спокійно, повільно і уважно.

Коли Дарек почав, погода зустріла його  дощем і особливо сильним вітром. Жахливий, крижаний вітер намагався перешкодити лову хижаків, але це була лише спроба. Демісезонний комплект має мембрану BRATEX® з водонепроникними та дихаючими параметрами 25 000 мм H2O/20 000 г/м2/24 год, що означає, що він стає чудовим захистом від дощу та вітру. Тож про сильний вітер ми не хвилювалися, а думали лише про одне – про найкращі клювання. Адже про наш комфорт подбав GRAFF.