Діапазон ультрафіолетового випромінювання становить від 400 до 100 нм. Є три типи UV-випромінювання : УФ-А, УФ-В, УФ-С. Випромінювання УФ-А поглинається киснем у шарах атмосфери, розташованої на висоті понад 96 кілометрів. УФ-В випромінювання поглинається озоновим шаром стратосфери, а також водяною парою та вуглекислим газом. Лише ультрафіолетове випромінювання С досягає поверхні Землі.
Серія одягу і аксесуарів GRAFF з підвищеною стійкістю до сонячного випромінювання використовує відповідні барвники, які діють як фотокаталізатори, щоб мінімізувати наслідки шкідливого впливу.

 

FLOAT - високоякісна структура, що використовується для підвищення параметрів "плаваючих" властивостей продукції. Унікальна система FLOAT складається з мільйонів бульбашок повітря, спресованих у м’яку легку піну.
Закрита структура не дозволяє йому розмокнути. FLOAT system неймовірно легкий, а завдяки товщині, що не перевищує 1 мм, дозволяє комбінувати його з іншими шарами матеріалу. Завдяки ретельному дотриманню рекомендацій щодо використання властивості FLOAT тривалий час залишаться незмінними.
 

TEFLON

Тканина з покриттям TEFLON® забезпечує максимальну стійкість до води та бруду. Плями та бруд легко видаляються з поверхні.

 

DRY CARE – це сучасна обробка, яка створює водостійкий зовнішній шар, невидимий неозброєним оком. Він захищає від намокання одягу під час короткочасних дощів і від плям, наприклад, в результаті розливання напою.
Використання шару DRY CARE засноване на покритті поверхні тканини без зміни її кольору або структури. Обробка також не впливає на параметри паропроникності в разі використання дихаючої мембрани в одязі.
Ефективність DRY CARE заснована на процесі покриття ним волокон тканини в нанометровому масштабі. Додатковою перевагою є те, що завдяки обробці DRY CARE тканина стає більш стійкою до забруднень і легше чистити. Найголовніше, що сама обробка абсолютно нейтральна і тому не впливає на здоров’я.
 

 

SUB ZERO – це ізолюючий шар, який використовується в зимовому одязі. Завдяки структурі, в якій мікроволокна утворюють асиметричні осередки, SUB ZERO накопичує частинки теплого повітря, перешкоджаючи проникненню холоду всередину одягу. Розробляючи ізолюючу неткану тканину SUB ZERO , ми прагнули забезпечити користувачам максимальний тепловий комфорт, зменшивши об’єм і вагу одягу до необхідного мінімуму.
 

 

BRATEX®

Завдяки особливій структурі BRATEX® належить до сімейства дихаючих тканин, таких як GORETEX, SYMPATEX, HYDROTEX.
Це ламінована зовнішня тканина з паропроникною мембраною. Він характеризується високою водонепроникністю та вітронепроникністю, і в той же час пропускає піт у вигляді водяної пари на зовнішню частину одягу.
Досягнутим параметрам (до 20 000 мм / H2O і до 20 000 г / м2 / 24 год) водостійкості і паропроникності BRATEX® зобов'язаний використанню спеціальної мембрани з мікропористою структурою приблизно 1,4 млрд пор на см2, кожна з яких набагато менша за краплю води, але набагато більша за молекулу водяної пари. Вода не може проникнути через мембрану, тоді як піт у вигляді водяної пари вільно проникає через пори.
BRATEX® забезпечує комфорт мікроклімату сухої шкіри. Піт, що виділяється під час активного руху, майже відразу виводиться назовні в навколишнє середовище, завдяки чому шкіра "дихає", і не виникає неприємного відчуття вологи всередині одягу. Тому одяг з BRATEX дозволить вам почуватись сухими, приємними та безпечними навіть у найсуворіших кліматичних умовах.