Холодний сезон в самому розпалі. У період перепадів температури, холоду та вітру найкращим подарунком для близької людини, стане термоактивний одяг Graff. Поради по підбору одягу підготував для Вас пан Матеуш  з Graff Team (Польща). 

Термоактивна білизна - це універсальна ідея подарунку як для жінок, так і для чоловіків, адже є моделі  доступні в чоловічому та жіночому варіантах. Серед запропонованих товарів Ви можете обрати  футболку з довгим рукавом або гольф з замочком, і до них довгі штани або легінси. Моделі доступні в кількох  кольорах, включаючи мої улюблені, найпоширеніші кольори біля води — чорний і оливковий.

Тканина, з якої виготовлено термоактивну білизну GRAFF, має два шари, завдяки чому вона дарує відчуття тепла, а також ефективно відводить вологу. Крім того, при створенні волокна використовувались нитки,  збагачені іонами срібла, які пригнічують ріст бактерій, через які з'являється неприємний запах поту. Тканина надзвичайно ніжна і приємний на дотик, не викликає подразнень. Відповідного розміру, добре прилягає до тіла, не сковує рухів, що забезпечує Вам високий комфорт і задоволення від активного відпочинку. 

Термоактивний одяг призначений для тих, хто не уявляє свого життя без різного роду активного відпочинку: рибалки, полювання, лижників, зимових видів спорту. Особисто я використовую його під час тривалих походів лісом, гірськими стежками, їзди на велосипеді чи під час бігу. Я точно можу рекомендувати його для щоденного використання протягом року (не тільки в зимові місяці - більш товстий із серії Duo Skin 300 ), пристосовуючи тип тканини до зміни сезону та погодних умов. Часто, навіть у літню спеку, я одягаю сорочку чи футболку та штани під вейдери з більш тонкої серії Duo Skin 100, яка, враховуючи хорошу якість матеріалу, так і називається «дихаючий» значно зменшує відчуття перегріву.

Кожна деталь ретельно оброблена, має пласкі шви та виглядає привабливо. А якщо говорити про подарунки, то вся продукція упаковується в стильні коробки. А для найвибагливіших любителів активного відпочинку рекомендуємо білизну преміум-класу серії Warm , яка виготовлена ​​з мериносової бавовни.