Коли ми вирушаємо в подорож, незалежно від того, куди - в гори, в ліс, до води чи приймати сонячні ванни, ми завжди повинні обирати одяг, який звичайно ж відповідає сезону. Одяг дозволить нам довше перебувати на вулиці в комфортних умовах і подбає про наш захист. Прояви кожної пори року впливають на наше тіло. В одному ми можемо замерзнути, в іншому – перегрітись. І те, і інше - має негативний вплив на наше здоров'я. Тому варто обрати багатошаровість та сезонність.

lingerie_ter

Базовий шар

Це перший (нижній) шар одягу, який ми одягаємо. В основному це футболки, майки, боксерки, шорти та термоактивна білизна. Перш за все, згадаймо про правильний вибір розміру, щоб він якомога краще прилягав до тіла і підкреслював його силует.

Колекції термоактивного одягу DUO SKIN — ваша друга шкіра, і це саме те. Реглани, водолазки та футболки ідеально облягатимуть ваше тіло, захищаючи від холоду, крім того, серія DUO SKIN 300 з іонами срібла найкраще відводить вологу та запобігає потоутворенню і неприємним запахам. У літній сезон найкраще використовувати тонку термоактивну білизну, яка забезпечує циркуляцію повітря і не сковує рухів. 

світшоти_тер

Внутрішній (середній) шар

Одяг, який ми носимо між нижнім шаром і верхнім одягом. Його завдання - вільне циркулювання повітря і відведення вологи назовні. Світшоти та фліс захищають від вітру та холоду в умовах, що динамічно змінюються під час весняно-літніх подорожей. Наші фліси виготовлені з теплого матеріалу POLARON-X, який ефективно захищає від вітру. Крім того вони ефективно захистять вас від охолодження під час весняно-літніх пригод. Крім того, вони стануть в нагоді і восени, і взимку, коли доповнюють куртки і штани. Пам’ятайте, що цей середній шар повинен відповідати погодним умовам і сезону. Навесні та влітку підійдуть термоактивні світшоти, восени та взимку – флісові.

 

Зовнішній (верхній) шар

Мембранні трекінгові  куртки і костюми розроблені для того, щоб захистити вас безпосередньо від негоди. Вони чудово захищають від намокання, дощу, вітру та низьких температур. Вони ідеальні, коли ви збираєтеся в гори і вам потрібна легка і зручна куртка. Саме одяг схильний до погодних умов і має бути правильно підібраний для поточного сезону. Куртки від дощу були розроблені з використанням мембрани BRATEX® з високими водонепроникними та дихаючими параметрами. Вода стікає по них і не потрапляє всередину.

Водонепроникні центральні блискавки гарантують захист від намокання, а вентиляційні отвори відводять зайве тепло, яке накопичилося у всіх шарах нашого одягу.

 

Підводячи підсумок , багатошаровість – це свідомий вибір одягу на пору року. Попереду перехідний сезон, а це означає, що ми миттєво відмовимося від зимового одягу та виберемо трохи легший, тонший і комфортніший. У міжсезонні зимовий одяг варто заховати в гардероб, а обрати трекінговий і дощовий одяг, який захистить вас від мінливої ​​весняної погоди. Давно чекаємо весни, не будемо сумувати, сидячи вдома, боячись промокнути.