Ціна товару вказана на сторінці товару. В окремих випадках (розмір одягу від XXXXL і більше, товар під замовлення, тощо) ціна може відрізнятись від ціни сайту. Актуальну і остаточну ціну повідомляє менеджер, який зв'язується з покупцем для підтвердження замовлення і уточнення деталей оплати і доставки. 

Покупець може оплатити Замовлення наступними способами:
1. за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, (реквізити Покупцю надаються на запит), в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу
2. при отриманні (накладним платежем) Замовлення в представництві (відділенні) служби доставки ТОВ «Нова Пошта»
3. готівкою при доставці товару кур’єром служби доставки ТОВ «Нова Пошта»;
4. будь-яким іншим способом за домовленістю з Продавцем.

Вартість доставки оплачує покупець. Додаткові витрати, пов'язані з доставкою (зокрема, комісійні витрати при відправці накладним платежем) оплачує покупець. 

Продавець має право на власний розсуд змінювати вартість товару, право на проведення акцій, право на впровадження і застосування системи лояльності, право на встановлення знижок на повний/частковий асортимент товару,  який розміщений на  відповідній сторінці сайту

ДОСТАВКА  замовлення здійснюється перевізником - ТОВ "НОВА ПОШТА" у всі населені пункти, де є представництва цього перевізника за виключенням АР Крим, м. Донецьк, м. Луганськ і інших міст і селищ на території ООС. 

Строки доставки: Строк формування і відправки замовлення - від 1 до 7 робочих днів (в залежності від наявності товару на складі) з моменту його оформлення. В разі, якщо замовлення зроблене покупцем у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого після вихідного робочого дня. Якщо продавцю необхідний додатковий час на формування замовлення, строк узгоджується попередньо з покупцем.

У разі наявності товару, при оформленні замовлення покупцем до 15:00 (у випадку обрання типу доставки - при отриманні товару) відправка відбувається у день замовлення. У разі передоплати, відправка відбувається у день її отримання, якщо вона (передоплата) надійшла до 15:30.