Ціна товару вказана на сторінці товару за одиницю товару, якщо інше не вказане в пропозиції. В окремих випадках (розмір одягу від XXXXL і більше, товар під замовлення, тощо) ціна може відрізнятись від ціни сайту. Актуальну і остаточну ціну повідомляє менеджер, який зв'язується з покупцем для підтвердження замовлення і уточнення деталей оплати і доставки.

Покупець може оплатити Замовлення наступними способами:
1. за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок Продавця, (реквізити Покупцю надаються на запит), в т.ч. за допомогою інтернет-банкінгу;
2. при отриманні (накладним платежем) Замовлення в представництві (відділенні) служби доставки ТОВ «Нова Пошта»;
3. готівкою при доставці товару кур'єром служби доставки ТОВ «Нова Пошта»;
4. іншим способом за домовленістю з Продавцем.

Вартість доставки оплачує покупець. Додаткові витрати, пов'язані з доставкою (зокрема, комісійні витрати при відправці накладним платежем) оплачує покупець.

Продавець має право на власний розсуд змінювати вартість товару, право на проведення акцій, право на впровадження і застосування системи лояльності, право на встановлення знижок на повний/частковий асортимент товару, який розміщений на сайті або відповідній сторінці сайту.

ДОСТАВКА замовлення здійснюється перевізником - ТОВ "НОВА ПОШТА" у всі населені пункти, де є представництва цього перевізника за виключенням АР Крим, м. Донецьк, м. Луганськ і інших міст і селищ на території ООС.

Строки доставки: Строк формування і відправки замовлення - від 1 до 7 робочих днів (в залежності від наявності товару на складі) з моменту його оформлення. В разі, якщо замовлення оформлене покупцем у вихідний або святковий день, строк формування починається з першого (після вихідного) робочого дня. Якщо продавцю необхідний додатковий час на опрацювання і відправку замовлення, строки узгоджуються попередньо з покупцем.
У разі наявності товару, при оформленні замовлення накладним платежем до 15:00, відправка здійснюється у день замовлення. У разі передоплати, відправка відбувається у день її отримання, якщо вона (передоплата) надійшла до 15:30.