Інструкція по поверненню і обміну

1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур'єра або Продавця, Покупець зобов'язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності.


2. У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків– зафіксувати їх засобами фото- або відеозйомки. Про претензії і рекламації Покупець зобов'язаний цього ж дня повідомити менеджера веб-сайту (контакти вказані у відповідному розділі на сайті) , після чого надіслати на адресу Продавця.
Менеджер фіксує факт рекламації про виявлені недоліки та протягом одного робочого дня повідомляє Покупця про можливість/неможливість заміни Товару або ж повернення коштів Покупцю. У разі повернення коштів, Продавець сплачує суму, що відповідає 100 % вартості товару, що підлягає поверненню способом, узгодженим Продавцем і Покупцем за виключенням випадків, що викладені у п.7.

3. Повернення (доставка Товару, що підлягає поверненню) відбувається за рахунок Продавця у випадку, якщо Товар має брак або надсилання не того, що був замовлений, Товару (не та модель або колір) . У випадку, якщо причина повернення – неправильно обраний розмір або не підійшли інші характеристики Товару, повернення Товару відбувається за рахунок Покупця (Відправника).

4. Покупець може повернути Товар з обов'язковим повідомленням причини протягом 14 днів, але за дотримання викладених в цій інструкції вимог.


5. Товар, який повертається Продавцю має відповідати стану, в якому його було отримано/придбано Покупцем: в оригінальній упаковці разом з документами про покупку. Товар повинен мати комплект бірок та не містити ознак використання і носіння.

6. Повернення вартості купленого товару здійснюється не пізніше 30 календарних днів з моменту повернення товару на склад Продавця.

7. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на вказаний Покупцем рахунок ПриватБанку, при цьому комісійний збір банківських установ, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає поверненню Продавцем. Вартість доставки поверненого товару, який не має дефектів, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає відшкодуванню.

8. Покупець має право обміняти товар на ідентичний в іншому розмірі (у випадку наявності відповідного розміру) шляхом оформлення нового замовлення. Витрати на повернення (обмін) товару за допомогою компанії-перевізника або кур'єра (представника Продавця), сплачує покупець і ці кошти поверненню не підлягають.


9. Витрати по поверненню товару, який має дефекти, підлягають відшкодуванню при наявності документів, які підтверджують такі витрати, та містять заключення, які підтверджують дефектність товару.


10. Гарантійний строк на товари відповідає вимогам законодавства України.


11. Продавець не несе відповідальності за дефекти товару, та право відмови від товару не діє, якщо товар має механічні пошкодження, про які не було заявлено перевізнику при отриманні посилки.


12. Претензії з недостач, пересортиці або надлишку приймаються протягом 1 дня після отримання посилки.


13. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», (ВВР, 1991, №30, ст.379. Документ 1023-12, чинний, поточна редакція - Редакція від 01.01.2016, підстава 1314-18, Стаття 13. Право споживача у разі укладання договору на відстані) товари належної якості, виготовлені під індивідуальне замовлення обміну та поверненню не підлягають. Продавець не несе відповідальність за відповідність розмірів товару вказаним Покупцем у замовленні. З метою уникнення можливих помилок при зазначенні мірок Покупцем – мається на увазі надання необхідних данних в стандартних одиницях (см – сантиметрах).