Замовлення товару може бути наступними способами:

1. через форму замовлення  інтернет-магазину www.graff-ua.com, заповнивши усю необхідну інформацію;

2. надіславши замовлнення на електронну скриньку  graffshopua@gmail.com з вказанням товару, розміру, контактів замовника;

3. надіславши замовлення у месенджер (Viber, Whatsup) 063 704 24 81 з вказанням товару, розміру, контактів покупця;

4. зателефонувавши за номером 063 704 24 81

Після отримання замовлення протягом 30-60 хв. з Покупцем зв'язується менеджер для уточнення деталей і підтвердження даних.

Замовляючи товар, Покупець приймає умови Договору  публічної оферти і підтверджує свою згоду на обробку його персональних даних.  Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправлення повідомлення Продавцю про замовлення Товару, надсилання рекламних повідомлень і т.д.) і не буде передана третім особам. 

Покупець цим розділом проінформований і погоджується з тим, що :

- фотографії товару, а саме кольорова гама використаних матеріалів та точність візерунку, може в незначній мірі відрізнятись від їх фактичного вигляду. 

- одні і ті самі моделі  з різних партій можуть відрізнятись кольором, відтінками, фурнітурою і видом оздоблення. 

- розмірна сітка на різні моделі може відрізнятись у більшу або меншу сторону (про подібне адміністрація сайту вказує інформацію в описі товару). 

- відповідальність за вибір моделі, кольору і розміру замовленого товару лежить виключно на покупцеві.

- наявність фото і інформації про модель і розміри не гарантує наявності товару на складі продавця. Про наявність  покупець уточнює у менеджера під час консультації. 

Продавець гарантує можливість повернення товару покупцем протягом 14 днів з моменту отримання замовлення при умові дотримання наступних вимог:

-   Товар, який повертається Продавцю має відповідати стану, в якому його було отримано/придбано Покупцем: в оригінальній упаковці разом з документами про покупку. Товар повинен мати комплект бірок та не містити ознак використання і носіння.

- При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або Продавця, Покупець зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її та безпосередньо пересвідчитися у належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних пошкоджень) та повноті його комплектності. Продавець не несе відповідальності за дефекти товару, та право відмови від товару не діє, якщо товар має механічні пошкодження, про які не було заявлено перевізнику при отриманні посилки.

-Претензії з недостач, пересортиці або надлишку приймаються протягом 1 дня після отримання посилки.

У випадку наявності хоча б одного з перерахованих недоліків– зафіксувати їх засобами фото- або відеозйомки. Про претензії і рекламації Покупець зобов’язаний цього ж дня повідомити менеджера веб-сайту (контакти вказані у відповідному розділі на сайті) , після чого надіслати  інформацію на адресу Продавця.
Менеджер фіксує факт рекламації  про виявлені недоліки та протягом одного робочого дня повідомляє Покупця про можливість/неможливість заміни  Товару або ж повернення коштів Покупцю.

- У разі повернення коштів, Продавець сплачує суму, що відповідає 100 % вартості товару, (що була перерахована покупцем), яка підлягає поверненню способом, узгодженим Продавцем і Покупцем. Вартість товару підлягає поверненню шляхом перерахування на вказаний Покупцем рахунок ПриватБанку, при цьому комісійний збір банківських або фінансових установ, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає поверненню Продавцем. Вартість доставки поверненого товару, який не має дефектів, сплачує Покупець, і ця сума не підлягає відшкодуванню.

Повернення (доставка Товару, що підлягає поверненню) відбувається за рахунок Продавця у випадку, якщо Товар має брак або в випадках відправки не того, що був замовлений, Товару (не та модель або колір) . У випадку, якщо причина повернення – неправильно обраний розмір або не підійшли характеристики Товару, повернення Товару відбувається за рахунок Покупця (Відправника).

- Повернення вартості купленого товару  здійснюється не пізніше 30 календарних днів з моменту повернення товару на склад Продавця. Разом з бланком на повернення вартості товару Покупець зобов’язаний надати ксерокопію посвідчення особи у відповідності до законодавства України. Для повернення грошових коштів шляхом перерахування на банківську картку ПриватБанку необхідно вказати реєстраційний номер картки обліку платника податків. Продавець перераховує (повертає) вартість товару, що була оплачена покупцем. Послуги по доставці і комісійні витрати перевізника під час доставки, що були оплачені покупцем не підлягають відшкодуванню продавцем. Усі комісійні витрати свого банку або іншої фінансової установи (якщо такі є) оплачує покупець. 

- Покупець має право обміняти товар на ідентичний в іншому розмірі (у випадку наявності відповідного розміру) шляхом оформлення нового замовлення. Витрати на повернення (обмін) товару за допомогою компанії-перевізника або кур'єра (представника Продавця), сплачує покупець і ці кошти поверненню не підлягають.

-Відповідно до закону «Про захист прав споживачів», (ВВР, 1991, №30, ст.379. Документ 1023-12, чинний, поточна редакція - Редакція від 01.01.2016, підстава 1314-18, Стаття 13. Право споживача у разі укладання договору на відстані)  товари належної якості, виготовлені під індивідуальне замовлення обміну та поверненню не підлягають.