На сайті ми використовуємо файли cookies, щоб зробити його ще зручнішим для Вашого користування. Якщо Ви погоджуєтесь, натисніть, будь ласка, кнопку нижче. 
Гаразд, більше не показувати

Термобілизна чоловіча Duo Skin 200 без рукавів

GRAFF
502,00
грн.
Опис
Характеристики
Розмірна таблиця

Опис

Graff представляє Вам нову лінію термоактивної білизни GRAFF BIOACTIV, яка призначена для тих, хто активно проводить час на природі. Захищає, як від гіпотермії, так і від перегріву, а також швидко виводить піт у вигляді водяної пари назовні одягу, гарантуючи, що шкіра залишається сухою в будь-якій ситуації. Нижня білизна GRAFF BIOACTIV виготовлено з тканини DUO SKIN 200. Унікальність її полягає в тому, що до структури поліамідних волокон, з яких вона складається, введені іони срібла, які гальмують ріст бактерій на шкірі. В результаті, навіть після численого прання, довге носіння не викликає неприємного запаху поту, а Ви відчуваєте себе свіжо і приємно. Крім того, тканина гіпоалергенна і зводиться до мінімуму небезпека того, що з'являться ознаки алергії.

Характеристики

Матеріал: DUO SKIN 200

Розмірна таблиця

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка і оплата
Оплата
Доставка
Якщо в переліку відділень Ви не знайшли того, яке Вам підходить, будь ласка, вкажіть самостійно населений пункт і номер відділення у коментарі до Замовлення.
Ваш коментар до замовлення
Контактний телефон
Увага!
Вартість доставки Замовлення згідно тарифів Нової пошти (детальніше про тарифи НП https://novaposhta.ua/delivery).
Вибране
Made on
Tilda