Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Доставка і оплата
Оплата
Доставка
Якщо в переліку відділень Ви не знайшли того, яке Вам підходить, будь ласка, вкажіть самостійно населений пункт і номер відділення у коментарі до Замовлення.
Ваш коментар до замовлення
Контактний телефон
Увага!
Вартість доставки Замовлення згідно тарифів Нової пошти (детальніше про тарифи НП https://novaposhta.ua/delivery).
На сайті ми використовуємо файли cookies, щоб зробити його ще зручнішим для Вашого користування. Якщо Ви погоджуєтесь, натисніть, будь ласка, кнопку нижче. 
Гаразд, більше не показувати
Вибране
ТЕХНОЛОГІЇ
Діапазон ультрафіолетового випромінювання становить від 400 до 100 нм. Є три типи UV-випромінювання : УФ-А, УФ-В, УФ-С. Випромінювання УФ-А поглинається киснем у шарах атмосфери, розташованої на висоті понад 96 кілометрів. УФ-В випромінювання поглинається озоновим шаром стратосфери, а також водяною парою та вуглекислим газом. Лише ультрафіолетове випромінювання С досягає поверхні Землі.
Серія одягу і аксесуарів GRAFF з підвищеною стійкістю до сонячного випромінювання використовує відповідні барвники, які діють як фотокаталізатори, щоб мінімізувати наслідки шкідливого впливу.
FLOAT - високоякісна структура, що використовується для підвищення параметрів "плаваючих" властивостей продукції. Унікальна система FLOAT складається з мільйонів бульбашок повітря, спресованих у м’яку легку піну.
Закрита структура не дозволяє йому розмокнути. FLOAT system неймовірно легкий, а завдяки товщині, що не перевищує 1 мм, дозволяє комбінувати його з іншими шарами матеріалу. Завдяки ретельному дотриманню рекомендацій щодо використання властивості FLOAT тривалий час залишаться незмінними.

Тканина з покриттям TEFLON® забезпечує максимальну стійкість до води та бруду. Плями та бруд легко видаляються з поверхні.
DRY CARE – це сучасна обробка, яка створює водостійкий зовнішній шар, невидимий неозброєним оком. Він захищає від намокання одягу під час короткочасних дощів і від плям, наприклад, в результаті розливання напою.
Використання шару DRY CARE засноване на покритті поверхні тканини без зміни її кольору або структури. Обробка також не впливає на параметри паропроникності в разі використання дихаючої мембрани в одязі.
Ефективність DRY CARE заснована на процесі покриття ним волокон тканини в нанометровому масштабі. Додатковою перевагою є те, що завдяки обробці DRY CARE тканина стає більш стійкою до забруднень і легше чистити. Найголовніше, що сама обробка абсолютно нейтральна і тому не впливає на здоров’я.

SUB ZERO – це ізолюючий шар, який використовується в зимовому одязі. Завдяки структурі, в якій мікроволокна утворюють асиметричні осередки, SUB ZERO накопичує частинки теплого повітря, перешкоджаючи проникненню холоду всередину одягу. Розробляючи ізолюючу неткану тканину SUB ZERO , ми прагнули забезпечити користувачам максимальний тепловий комфорт, зменшивши об’єм і вагу одягу до необхідного мінімуму.

Завдяки особливій структурі BRATEX® належить до сімейства дихаючих тканин, таких як GORETEX, SYMPATEX, HYDROTEX.
Це ламінована зовнішня тканина з паропроникною мембраною. Він характеризується високою водонепроникністю та вітронепроникністю, і в той же час пропускає піт у вигляді водяної пари на зовнішню частину одягу.
Досягнутим параметрам (до 20 000 мм / H2O і до 20 000 г / м2 / 24 год) водостійкості і паропроникності BRATEX® зобов'язаний використанню спеціальної мембрани з мікропористою структурою приблизно 1,4 млрд пор на см2, кожна з яких набагато менша за краплю води, але набагато більша за молекулу водяної пари. Вода не може проникнути через мембрану, тоді як піт у вигляді водяної пари вільно проникає через пори.
BRATEX® забезпечує комфорт мікроклімату сухої шкіри. Піт, що виділяється під час активного руху, майже відразу виводиться назовні в навколишнє середовище, завдяки чому шкіра "дихає", і не виникає неприємного відчуття вологи всередині одягу. Тому одяг з BRATEX дозволить вам почуватись сухими, приємними та безпечними навіть у найсуворіших кліматичних умовах.

Made on
Tilda